Південний науковий центр Новини Про засідання Ради Південного наукового центру НАН України і МОН України 18 квітня 2019 року

Про засідання Ради Південного наукового центру НАН України і МОН України 18 квітня 2019 року18 квітня 2019 року відбулося засідання Ради Південного наукового центру НАН України і  МОН України (ПНЦ), яке проходило під керівництвом голови Центру, члена Президії НАН України академіка С.А. Андронаті.

Голова ПНЦ академік С.А. Андронаті відкриває засідання Ради Центру

На зібранні було затверджено зміни у структурі Центру, а також план роботи на 2019 рік. Учасники заходу заслухали звіт директора ПНЦ кандидата хімічних наук О.М. Хуторного про діяльність Південного наукового центру НАН України і МОН України у 2018 році та плани щодо поточних друкованих видань.

Директор ПНЦ кандидат хімічних наук О.М. Хуторной звітує про діяльність Центру у 2018 р.

Присутні також заслухали доповідь ученого секретаря  Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова» Національної академії аграрних наук України кандидата сільськогосподарських наук Ю.Ю. Булаєвої про основні напрямки роботи проблемної  підкомісії «Виноградарство і виноробство» у 2018–2019 роках.

Рішення Ради ПНЦ і перелік оновленого складу Ради направлено до Президії НАН України для ухвалення.